Úvod > O Triton HB člen cechu podlahářů

Triton HB – začněte od podlahy

Po celé České Republice i v zahraničí radíme zákazníkům vybrat správnou podlahu pro rodinný dům, byt, průmyslové objekty nebo sportovní haly. Dodáváme podlahy na klíč, pokládáme podlahové krytiny a staráme se o údržbu i renovaci podlah.

Jaké podlahy děláme

Nabízíme všechny druhy podlahových krytin kromě kamene. Nejčastěji doporučujeme dřevo, laminát, pvc krytiny nebo přírodní linoleum. Často k nám přichází zákazník s požadavkem na nevhodnou podlahu pro své potřeby. Když ho necháme projít se po různých podlahách a položíme několik důležitých otázek, odchází spokojený s vhodnou krytinou.

Ukázky naší práce

Za dobu působení v oboru podlahářství jsme realizovali přes 4600 podlah a desetitisíce m2 podlahových krytin pro rodinné domy, byty, sportoviště, kanceláře i průmyslové objekty a výrobní haly. Některé ukázky najdete v referencích.

Kdo jsme

TRITON HB je zakládajícím členem Cechu podlahářů. Podlahy montujeme od roku 1990, ale tradice 20 let neznamená zastaralé přístupy – pravidelně školíme pracovníky v nejnovějších technologiích a testujeme nové podlahové krytiny, abychom Vám mohli poradit a dodat nejvhodnější podlahu podle Vašich potřeb, preferencí a představ.

Přijďte si vyzkoušet různé podlahy

Navštivte nás v kamenné prodejně v Havlíčkově Brodě na Vysočině. Umožníme Vám zakusit chůzi po nejrůznějších podlahových krytinách a zjistíte, která Vám nejlépe sedne. Pobavíme se o účelu podlahy, jestli máte doma zvíře, jak si potrpíte na krásu nebo odolnost interiéru, a podle toho Vám poradíme s výběrem podlahy.

Potřebujete odborníky na podlahu?

Neváhejte se nám ozvat s poptávkou na některém z uvedených kontaktů nebo použijte následující formulář a my se Vám v brzké době sami ozveme.


Reference a ukázky podlah

Zobrazit reference »

Kontaktujte nás

Volejte na tel. +420 569 431 560
nebo mobil +420 724 329 184
v pracovní dny od 8 do 16.30 hod.

Pište kdykoli na info@triton-podlahy.cz
nebo poštovní adresu.

Kontakty a on-line formulář »